Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT to kopie zapasowe

Barracuda - Backup danych, bezpieczeństwo ITTylko prawdziwi twardziele nie robią kopii zapasowej swoich danych. W razie ich utraty, oddają dyski do firm zarabiających na ich odtworzeniu. Nie popełniaj błędów konkurencji i już dzisiaj wybierz kompleksowe rozwiązania.

Na rynku dostępnych jest wiele komercyjnych rozwiązań. Jednak naszym zdaniem warto zainteresować się ich darmowymi odpowiednikami. Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia i doradztwa w tym zakresie.

Bądź przygotowany i zabezpiecz swoją Firmę

Wiele instytucji padło ofiarą ataku na system informatyczny, wrażliwe dane zostały skradzione lub zniszczone a skutki tych incydentów niejednokrotnie prowadziły do zakończenia działalności lub utraty reputacji na rynku. Zalecamy skorzystanie z pełnego pakietu bezpieczeństwa zawierającego w sobie funkcje UTM, IPS, IDS, PROXY, Antywirus. Zaproponujemy, dopasujemy, wdrożymy oraz zapewnimy kompleksowe wsparcie techniczne dla naszych produktów.
Nasze rozwiązania gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa. Wyjątkowa wydajność sprawia, że mimo atrakcyjnej ceny urządzenia spełniają najwyższe rygory bezpieczeństwa.

Konkurencja na rynku IT w zakresie bezpieczeństwa jest naprawdę duża. Wybór odpowiedniego produktu niejednokrotnie przyprawia o ból głowy. Zapraszamy do kontaktu, dopasujemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie, za rozsądne pieniądze.

Antywirus to konieczność

GDATA- Antywirus godny polecenia, bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo Twoich wrażliwych danych i wszystkiego co chcesz chronić w głównej mierze zależy od oprogramowania antywirusowego na stacjach roboczych pracowników w Twojej Organizacji. Polecamy kilka skutecznych rozwiązań, jednak szczególny nacisk kładziemy na produkty naszego Partnera GDATA. Zapoznaj się z naszą ofertą.