Systemy alarmowe

Zalety systemu alarmowego Satel

  • ekonomiczne rozwiązanie i szybka instalacja
  • elastyczne dopasowanie systemu
  • wielotorowa i pewna komunikacja
  • wygodne i ekonomiczne powiadomiania
  • w pełni bezprzewodowa obsługa
  • zdalny dostęp i sterowanie systemem
  • prosta i intuicyjna obsługa
  • skuteczne wykrywanie i sygnalizowanie zagrożeń

Nowoczesne systemy alarmowe

Systemy alarmowe, Satel, zabezpieczenia, monitoringZajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie doboru sprzętu
i akcesoriów koniecznych do bezawaryjnego działania. Montowane przez naszą firmę systemy alarmowe, pozwalają na zabezpieczenie obiektów zamkniętych typu: domy, sklepy, biurowce, hale, hurtownie.
Nasi specjaliści zapewniają profesjonalną obsługę systemów zabezpieczeń technicznych, urządzeń elektronicznych oraz nadzór nad instalacjami w obiektach. Zapewniamy stałe doradztwo techniczne, możliwość uzyskania fachowej pomocy 24h, gotowość serwisową w celu usunięcia usterki, przeglądy konserwacyjne oraz szkolenia. Całkowity koszt instalacji bądź modernizacji systemu zależy od ilości i rodzaju zastosowanego sprzętu i urządzeń.

Systemy Satel = Pełen profesjonalizm

Systemy alarmowe, Satel, zabezpieczenia, monitoringIdealnie dopasowany, oferujący elastyczną konfigurację i wszechstronność zastosowań przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa, dostępnego z każdego miejsca na świecie – taki jest system alarmowy oparty na technologii Satel. Jest to rozwiązanie dedykowane dla osób, którym równie mocno zależy na jakości, funkcjonalności, nieskomplikowanej i intuicyjnej obsłudze, jak i na szybkim i czystym montażu.

Jeśli zdecydujesz się na opcję w pełni bezprzewodową, unikniesz prac budowlanych, które byłyby konieczne w przypadku prowadzenia okablowania. Dzięki temu zyskujemy czas i dbamy o domowy budżet.

Rozwiązania bezprzewodowe? Zdecydowanie TAK!

Systemy alarmowe, Satel, zabezpieczenia, monitoringWykorzystując dwukierunkową bezprzewodową łączność radiową, system ABAX zapewnia poziom zabezpieczenia osiągalny do niedawna jedynie w tradycyjnych systemach przewodowych. Wyjątkową niezawodność transmisji system ABAX zawdzięcza przede wszystkim potwierdzaniu wszystkich najważniejszych komunikatów przesyłanych pomiędzy kluczowymi urządzeniami systemu. Dążąc do maksymalizacji bezpieczeństwa, każda informacja przesyłana drogą radiową jest szyfrowana, dzięki czemu możliwość ingerencji w transmitowane dane jest ograniczona do minimum.

Wszechstronność zastosowań

Szeroka gama urządzeń dostępnych w ramach systemu ABAX obejmuje nie tylko czujki systemu sygnalizacji włamania takie jak czujki ruchu PIR i dualne PIR+mikrofala, czujki kontaktronowe. W skład oferty wchodzą również pomocnicze czujki np. czujki dymu i ciepła, czujki zalania oraz urządzenia dodatkowe: uniwersalne piloty zdalnego sterowania, czy sterowane gniazdka 230 V. Uzupełnieniem kompleksowej oferty urządzeń ABAX są dedykowane sygnalizatory: wewnętrzny oraz zewnętrzny. Dzięki tak bogatej ofercie, system ten z powodzeniem można wykorzystać do realizacji zarówno złożonych instalacji alarmowych, jak też tzw. instalacji inteligentnych, zapewniających połączenie bezpieczeństwa z oszczędnością energii i komfortem.